Wyprzedaże Skody z rocznika 2019 z dużymi rabatami dla modelu Kodiaq!

Chcecie kupić nowe auto, ale zawsze uważaliście, że jest to za drogie? Niekoniecznie! Noworoczne wyprzedaże to kopalnia dobrych ofert! Jeśli Wasze motoryzacyjne wybory idą w stronę rodzinnego SUVa, przedstawiamy Skodę Kodiaq z 2019 roku.

Skoda Kodiaq RS rocznik 2019

Skoda Kodiaq RS 2019 (fot.Skoda)

SKODA KODIAQ NA WYPRZEDAŻY ROCZNIKA 2019

Jak każdy producent, Skoda co roku przygotowuje specjalną ofertę wyprzedaży rocznika. Trafia na nią wiele modeli, często także rabatami objęte jest wyposażenie dodatkowe i popularne jednostki napędowe.

Na przełomie 2019 roku, mamy więc ponownie okazję kupić tanie nowe samochody. Skoda proponuje w tym sezonie dwie formy wyprzedaży. Mamy dostęp do samochodów dostępnych “od ręki”, a także możemy skonfigurować swój pojazd, korzystając z rabatów i promocyjnych cen dotyczących akcesoriów.

Na takiej noworocznej wyprzedaży znalazł się także Kodiaq – czyli flagowy suv Skody, które ma zadowolić nawet dość luksusową klientelę. Samochód to dużo przestrzeni, nowinki technologiczne, a także sporo asystentów kierowcy, czyli technologia podnosząca komfort podróży. Czy takie zestawienie pozwoliło Skodzie osiągnąć cele jakie postawiła przed Kodiaqiem? Poznajmy model trochę bliżej.

wyprzedaż skoda kodiaq

Skoda Kodiaq Scout wnętrze 2019 (fot.Skoda)

RODZINNY KOMFORT NA POZIOMIE WYŻEJ

Mówimy tu dosłownie o poziomie wyżej, ponieważ Skoda Kodiaq to suv z aspiracjami terenowymi. Jego nadwozie można śmiało stawiać w segmencie wielkości Audi Q7, czy Volkswagena Touarega. Automatycznie dołączany napęd na cztery koła bardzo dobrze radzi sobie także w terenie, więc jeśli mieszkacie za błotnistym polem, na najwyższym wzgórzu i często pada tam śnieg, jest spora szansa, że Kodiaq sobie poradzi.

A jak z miejscem na pociechy, bagaże i czworonożnych przyjaciół? Kodiaq 2019 to może nie do końca tani nowy samochód, ale pojazd spełniający oczekiwania, nawet dużej rodziny. Może nie widać tego z zewnątrz, ale przewieziemy tu spokojnie 7 pasażerów i kilka bagaży. W podstawowej konfiguracji Kodiaq ma 5 miejsc, 2 dodatkowe można wyciągnąć jednym ruchem z przestrzeni bagażowej, w której zostały sprytnie zlicowane z podłogą bagażnika.

Dodatkowym atutem jest także podział tej dodatkowej kanapy na dwie części. Możemy zatem podnieść tylko jeden fotel. Można także złożyć dwa fotele w rzędzie środkowym, i podnieść jeden dodatkowy, tworząc miejsce dla 4 pasażerów z możliwością przewiezienia w komfortowych warunkach nart czy desek snowboardowych.

Kierowca i pasażer z przodu także może liczyć na sporą ilość miejsca i komfort podróży, której nie powinny zepsuć, nawet kłótnie o panującą temperaturę wewnątrz auta – Kodiaq posiada aż 3 strefową klimatyzację.

Skoda Kodiaq

Skoda Kodiaq Laurin_Klement 2019 (fot.Skoda)

TECHNOLOGIA ASYSTUJE KIEROWCY

W nowym suv-ie Skody nie zabrakło także innowacji technologicznych, w postaci tak modnych dzisiaj “asystentów kierowcy”. Na co możemy liczyć w Kodiaqu? Przede wszystkim wygodny tempomat, który dzięki zaawansowanej technologii dalekosiężnych czujników, nie tylko trzyma ustaloną prędkość, ale także dostosowuje ją do samochodu jadącego przed nami.

System sprawdzania toru jazdy zadba o pozostanie samochodu między liniami pasa, a monitorowanie martwego pola pozwoli uniknąć kolizji podczas wyprzedzania czy zmiany pasa w mieście.

Do tego także parkowania będzie bardzo proste. Skoda Kodiaq 2019 jest wyposażona w system kamer, które pozwalają na widok 360 stopni obrazu dookoła samochodu. Pojazd posiada również czujniki odległości z przodu i z tyłu – taki zestaw pozwala na bezpieczne zaparkowanie pojazdu, nawet w bardzo ciasnych przestrzeniach.

Ciekawą nowością jest także wykorzystanie łącza internetowego do zlokalizowania swojego samochodu, przy użyciu mobilnej aplikacji, zainstalowanej na smartfonie lub tablecie. Z kolei wewnątrz samochodu możemy skorzystać z systemu multimedialnego pozwalającego kopiować treść ekranu telefonu, na wyświetlacz konsoli środkowej.

To pozwala bezpiecznie prowadzić rozmowy, odbierać wiadomości tekstowe i odpisywać na nie dzięki funkcji dyktowania, a także słuchać ulubionej muzyki i korzystać z takich aplikacji jak Google Maps.

Skoda Kodiaq RS

Skoda Kodiaq RS wnętrze 2019 (fot.Skoda)

BEZPIECZEŃSTWO NA WYSOKIM POZIOMIE

Komfort podróżowania to bardzo ważna sprawa, na pierwszym miejscu stawiamy jednak bezpieczeństwo. Skoda Kodiaq oprócz standardowego wyposażenia dbającego o pasażerów w trakcie kolizji, takiego jak poduszki powietrzne czy kurtyny boczne, posiada także systemy, które mają zapobiec wszelkim stłuczkom.

Hamulec antykolizyjny to innowacja pozwalająca na zatrzymanie pojazdu w sytuacji zbyt gwałtownego zbliżenia się do pojazdu przed nami w korku, lub wtargnięcia pieszego na jezdnię. Zaawansowany komputer pokładowy obsługuje także wczesne ostrzeganie o kolizji i monitorowanie zmęczenia kierowcy.

JEDEN SAMOCHÓD – WIELE ZASTOSOWAŃ

Wcześniej opisywaliśmy Skodę Kodiaq z 2019 roku, jako mocno rodzinny samochód, to jednak tylko jedna z możliwości wykorzystania tego pojazdu. W ofercie znajdziemy aż pięć różnych wersji nadwozia, nie wspominając o wersjach wyposażeniowych.

Wersja podstawowa to czarne matowe zderzaki i silne nadkola podkreślają charakter samochodu. W wersji Scout zauważymy dodatkowe osłony i listwy wykończeniowe, które nadają Kodiaq Owi wyprawowego charakteru połączonego ze sportową aerodynamiką. Wersję Sportline charakteryzują duże aluminiowe felgi, a także bardziej agresywne linie zderzaków.

Konfiguracja nadwozia Laurin&Klement od zawsze oznaczała największy możliwy luksus, dlatego w tej wersji otrzymujemy samochód, który głównie cieszy komfortowym wnętrzem. Na zewnątrz oczywiście dumny chromowany grill, felgi aluminiowe i panoramiczny szklany dach.

Na koniec wymieniamy wersję, która zrobiła na nas niemałe wrażenie. Kodiaq RS wygląda jak potężna bestia, która nie boi się fotelika dziecięcego, błotnistego podjazdu i toru wyścigowego. Sportowe felgi i duże tarcze zaciskowe hamulca, sportowe fotele wewnątrz, specjalnie wyprofilowana kierownica, a także spoilery i elementy wykończenia w kolorze czerni fortepianowej.

Najlepsze strony Skody Kodiaq 2019

  • Możliwość dopasowania nadwozia do swoich potrzeb
  • Duża przestrzeń bagażowa dla pasażerów i kierowcy

Wady Skody Kodiaq 2019

  • Piękna wersja RS zachęca wyglądem, chcielibyśmy jednak pod maską zobaczyć trochę więcej niż 240 koni mechanicznych

nowa skoda kodiaq

Skoda Kodiaq 2019 (fot.Skoda)

SKODA KODIAQ 2019 Z DUŻYMI RABATAMI

Noworoczna wyprzedaż Skody pozwala kupić Kodiaqa z rabatami nawet do 8 tysięcy złotych, a także w atrakcyjnych miesięcznych ratach. Promocje Skody na przełomie roku to nie tylko sposób na zakup nowego taniego samochodu, ale także możliwość skorzystania z wielu programów finansowych, oferowanych zarówno biznesowym, jak i indywidualnym klientom. Zobaczmy teraz, jak dokładnie kształtuje się cennik wyprzedaży, z podziałem na wersję i jednostkę napędową.

SKODA KODIAQWERSJA WYPOSAŻENIA
SILNIKMOCSKRZYNIA BIEGÓWAMBITIONBUSINESSSTYLELAURIN & KLEMENT
1.5 TSI ACT150 KMmanualna98 400 zł108 650 zł
1.5 TSI ACT150 KMautomatyczna111 950 zł114 400 zł122 250 zł149 600 zł
2.0 TSI 4x4 190 KMautomatyczna129 700 zł132 150 zł139 950 zł166 200 zł
2.0 TDI SCR 150 KMautomatyczna123 400 zł125 850 zł133 700 zł161 050 zł
2.0 TDI SCR 4x4150 KMmanualna124 400 zł126 850 zł134 700 zł
2.0 TDI SCR 4x4150 KMautomatyczna132 400 zł134 850 zł142 700 zł168 950 zł
2.0 TDI SCR 4x4150 KMautomatyczna138 900 zł141 350 zł149 200 zł175 450 zł

NOWOROCZNA WYPRZEDAŻ SKODY KODIAQ 2019 – WARTO?

Skoda w tym roku przedstawiła swoim klientom bardzo dobre promocje. Dodatkowo marka goni konkurencję klasy premium, oferując swoim klientom nowe rozwiązania technologiczne i asystentów kierowcy znanych wcześniej jedynie z droższych samochodów.

Skoda Kodiaq z 2019 roku to samochód dobry pod wieloma względami, który aspiruje do bardzo wysokiej klasy, komfortowych i nowoczesnych suv-ów. Naszym zdaniem, praktycznością i wygodą mógłby zawstydzić kilka droższych modeli innych marek.

Do tego dochodzą wygodne warunki finansowe dla klientów flotowych i prywatnych, a także spore rabaty. Dlatego uważamy, że Skoda Kodiaq na wyprzedaży rocznika 2019 roku, to bardzo dobry zakup.

Polecamy także próby wszelkiej negocjacji z bezpośrednimi salonami sprzedaży, ze względu na dostępność samochodów “od ręki”. Oznacza to, że będziemy mogli porozmawiać o konkretnym, wyprodukowanym już modelu. Szerokie drogi!